“Es nespēju naktī gulēt, jo redzētais bija šaušalīgs. Man tas bija jādara, ja es nedotos tiem cilvēkiem palīgā, es nespētu pēcāk pats ar sevi sadzīvot, atstāt tur tos bērnus guļam…” viņš atklāj.
35 gadus vecais Stīvens Džouns, kurš naktis pavada guļam uz Mančestras ielām terorakta laikā atradās pie Mančestras arēnas ēkas, kā vīrietis pats atzinās, viņš vēlējās sagaidīt koncerta noslēgumu, lai apmeklētājiem pēc tā lūgtu naudu. Tiklīdz Stīvens izdzirdēja sprādziena troksni, viņš saprata, ka kaut kas nav kārtībā un cilvēkiem noteikti nepieciešama palīdzība, tādēļ nekavējoties metās iekšā Mančestras arēnā.
Lasi vēl: Glābēji izglābj suni, kurš starp akmeņiem bija iestrēdzis 9 dienas!
Pāršķir lapu, ja vēlies lasīt tālāk viņa stāstu un uzzināt kādu atalgojumu viņš saņēma!
Tevi noteikti interesēs
- Uz ielas Rīgā nejauši atradu naudu un pēc vecmāmiņas padoma paslēpu to zem galdauta — nākamajā dienā man notika kas neparastsby Rinalds Bergmanis
- Kā pareizi pagatavot kraukšķīgas kartupeļu pankūkas – šefpavāra padomiby Anete Vītola
- Lieldienās jāceļas agri un jādedzina zaļa svece: spēcīgi senlatviešu rituāli, lai piesaistītu naudu, veiksmi un mīlestībuby Laura Blūma